YEMEKLERİMİZİ TEST EDİN

MUTFAĞIMIZI İZLEYİN

Tarih : 01.03.2014 | Üretim Müdürümüz Ülkü Özçelebi,nin kaleminden

ELEGANCE YEMEK 

Gerek yemek kalitesi ve gerekse üst düzey hizmet anlayışıyla bu sektörde marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.Kurucumuz Muharrem ARSLAN’ın profesyonel aşçı yaşamından sonra kurduğu bu firma sektörde öncü olmaya devam edecektir.

Meslek hayatıma pek çok yemek firmasında çalıştıktan sonra ELEGANCE YEMEK’te devam ediyor olmaktan son derece mutluluk duyuyorum.Gerek ekibimin gerekse işverenlerimizin profesyonel tavırları; gıda mühendisi olarak işlerimizi daha kolay hale getirmektedir.

  ELEGANCE YEMEK bu sektörde hammadde alımı konusunda en titiz firmalardan biridir.Oturmuş kadrosuyla yoluna devam etmektedir.

   Gıda güvenliği baz alınarak yapılan üretim her aşamasında kontrol altına alınmıştır.

Günlük şahit numuneler alınarak 72saat boyunca saklanmaktadır.Yasal her türlü mevzuata uyularak çalışma hayatına devam etmektedir.

ELEGANCE YEMEK : müşteriye özel yöresel menüleriyle sektörde fark yaratmaktadır.

Bu sektörün en önemli basamağı olan hijyen ve sanitasyon işlemleri titizlikle yapılmakta ve personele bu konuda düzenli eğitimler verilmektedir.Ayrıca İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili risk analizleri yapılmış ve çalışanlar bu konuda da eğitilmişlerdir.

  ELEGANCE YEMEK olarak bizler; her müşterimizin özel ve ayrıcalıklı olduğunu düşünür; ve hizmet verirken bu anlayışla hareket ederiz. 

  BİZİM EN BÜYÜK MUTLULUĞUMUZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLEMİZİN MEMNUNİYETİDİR.….


 

Ülkü ÖZÇELEBİ

Gıda Müh.

B Sınıfı İş Güv. Uzm.

 
 
Google+ Paylaş

Catering Talep Formu

  İsim :
  E-Posta :
  Telefon :
  Firma Adı :
  Hizmet Türünü Seçiniz :
  Personel Sayısı :
  Adresiniz :
  Mesajınız :